TERMO SPAUDA

Tai - marginimo būdas, kai atvaizdas, kurį norima perteikti ant tekstilės arba kito paviršiaus, ploteriu išpjaunamas iš specialios plėvelės (naudojama termo plėvelė, flokas arba atšvaito tipo/fluorescencinė plėvelė) ir termo presu perkeliamas ant gaminio.

Speciali termo plėvelė ploteriu išpjaustoma reikiama forma, nuimamos nereikalingos plėvelės dalys, ir ji karštu presu pernešama bei pritvirtinama ant audinio ar kito paviršiaus.

Šios technologijos realizacijai reikalingas specialus automatinis pjaustytuvas (ploteris) ir termo presas. Naudojame tik aukštos kokybės, labai elastingas ir malonias liesti poliuretanines plėveles. Ši plėvelė yra saugi ir ekologiška, jos sudėtyje nėra PVC, plastifikatorių arba sunkiųjų metalų. Galime pasiūlyti įvairių spalvų ir rūšių (blizgančių, iškilių, su pūkeliu, atšvaito tipo) plėvelių.

Termo spaudos būdu galime marginti sintetinius ir natūralius audinius. Svarbu, kad tekstilės gaminys būtų atsparus karštai temperatūrai.

Termo plėvelės spauda puikiai tinka, kai norima ant gaminio perkelti nesudėtingų formų logotipą, tekstą arba vektorinės grafikos elementus.

Šis marginimo būdas - kokybiškas ir ilgaamžis, ypač, jei tinkamai prižiūrimas. Termo spaudos būdu margintą gaminį rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, išvertus į vidinę jo pusę ir negalima naudoti džiovyklės.

Mūsų termo spaudos pavyzdžiai

Daugiau pavyzdžių

KAINOS

Termo spaudos kaina priklauso nuo dizaino dydžio ir kiekio, tačiau tai - vienas pigiausių marginimo būdų.
Realizuojame ir vienetinius užsakymus, ir didesnius kiekius.

Kreipkitės, parinksime Jūsų poreikiams tinkamiausią sprendimą.

Norite ko nors paklausti?
Leiskite mums tai išgirsti.

SUSISIEKITE SU MUMIS